other accessories

Sztuczne Rzęsy, Gąbki, Temperówki Kosmetyczne

Marzysz o zniewalającym spojrzeniu? Wybierz sztuczne rzęsy! Chcesz profesjonalnie nałożyć podkład? Przyda Ci się gąbka do makijażu… W kategorii akcesoria kosmetyczne znajdziesz szeroki wybór produktów przeznaczonych dla profesjonalistów oraz amatorów. Wybierz Pierre René, aby mieć gwarancję wysokiej jakości.

Sztuczne rzęsy - na co dzień i na wieczór

Polecamy między innymi sztuczne rzęsy w wersji wieczorowej oraz codziennej. Spraw, aby Twoje spojrzenie przykuwało wzrok innych, bez względu na okazję! Dostępne w naszym sklepie sztuczne rzęsy pozwolą Ci na osiągnięcie lepszych efektów niż same kępki rzęs. U nas kupisz je w atrakcyjnej cenie.

Gąbka do makijażu - sposób na perfekcyjny make-up

Gąbka - klasyczna lub silikonowa, aplikator do podkładu i pędzle do makijażu pomogą Ci stworzyć idealny make-up. To jedne z tych akcesoriów, których nie może zabraknąć w arsenale profesjonalistów oraz chcących pięknie wyglądać kobiet. Niepozorna gąbka do makijażu pomoże wyczarować cuda!

Bibułki matujące i inne małe akcesoria

Polecamy szeroki wybór małych akcesoriów kosmetycznych. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz bibułki matujące; temperówki do kosmetycznych kredek do oczu i ust; eleganckie, małe czarne kosmetyczki damskie; pelerynki do makijażu; kuferki kosmetyczne i wiele więcej! W sklepie Pierre René kupisz wysokiej jakości akcesoria oraz kosmetyki online, w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów!