Base under eyeshadow

Base under eyeshadow

Eyeshadow bases guarantee long-lasting eye make-up. They function as foundation, thanks to which the products last longer, colours are more intense and eyeshadows do not accumulate in the folds of an eyelid and do not smudge.

Baza pod cienie, a może utrwalacz w droperze?

Oprócz kolorowych kosmetyków do oczu zapewniamy także całą gamę produktów, które sprawią, że makijaż będzie wyglądał jeszcze lepiej. Baza matująca, utrwalacz do makijażu w droperze, klej do cieni - w naszym sklepie online znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba.

Polecamy doskonałej jakości bazy pod cienie sypkie i klasyczne. Jeśli zaś jesteś fanką brokatu i pigmentów w Twojej kosmetyczce nie powinno zabraknąć specjalnego kleju do cieni. Niezależnie od tego, który produkt Pierre René wybierzesz możesz liczyć na najwyższą jakość.

Makijaż bez skazy to nie tylko baza pod cienie do powiek

Wybrałaś już bazę pod cienie? Teraz czas na kolejny krok do perfekcyjnego makijażu. Polecamy doskonałej jakości kosmetyki do makijażu, wśród których każda kobieta znajdzie produkty dopasowane do swoich potrzeb. W asortymencie naszego sklepu online posiadamy między innymi bazy pod cienie, podkłady matujące, pomadki, kosmetyki do brwi i wiele innych. Zapraszamy do zakupów.